راهنمای فعالسازی اپل ایدی روی دستگاه‌های apple با استفاده از گيفت كارت اپل

اپل آیدی چیست؟

اپل ایدی یک نام کاربری و رمز عبور است که روی سایت apple باید ساخته شود و کاربران اپل برای انجام هر کاری با دستگاه‌های خود به این آیدی نیاز دارند. بدون داشتن اپل ایدی شما با هیچکدام از سرویس‌های اپل نمی‌توانید کار کنید، در واقع اپل ایدی تنها رابط شما با شرکت اپل است.

یکی از محصولات ما در سیم‌پی، فروش اپل آیدی تأیید شده امریکا است. با خرید اپل ایدی شما از تمام پیچیدگی‌های ساخت اپل آیدی فارغ شده و به سادگی به یک اپل ایدی تأیید شده امریکا دسترسی پیدا می‌کنید.

پس از خرید گیفت کارت اپل از سیم‌پی، در قسمت سوابق خود اپل ایدی را به صورت پین دریافت خواهید کرد که شامل اطلاعات زیر می‌باشد:

  • APPLE ID: یک آدرس ایمیل
  • PASSWORD: یک رمز عبور 8 کاراکتری شامل حروف بزرگ و کوچک و عدد
  • SCHOOL: پاسخ به سؤال امنیتی "نام دوست صمیمی شما در دبیرستان چه بوده است؟"
  • JOB: پاسخ به سؤال امنیتی "شغل رؤیایی شما چیست؟"
  • MEET: پاسخ به سؤال امنیتی "در چه شهری پدر و مادر شما یکدیگر را ملاقات کردند؟"
  • DATE: تاریخ تولدپیش از هر اقدامی اکیداً به شما توصیه می‌کنیم وارد سایت اپل (appleid.apple.com) شده و کلیه اطلاعات بالا به ویژه ایمیل، رمز عبور و سؤالات امنیتی را تغییر دهید.

در iOS نسخه 10.3 به بالا این امکان فراهم شده که شما iTunes، iCloud، AppStore، iMessage و دیگر سرویس‌های دستگاه اپل خود را یکجا فعالسازی نمایید و مثل نسخه‌های قبل لازم نیست هر کدام را جداگانه فعال کنید. پس به شما پیشنهاد می‌کنیم iOS دستگاه اپل خود را به آخرین نسخه iOS به روز رسانی نمایید تا تنها یکبار فعالسازی را انجام دهید.

نحوه فعالسازی اپل ایدی روی نسخه‌های مختلف iOS

برای کسانی که نسخه iOS دستگاه اپل آنها 10.2 به پایین است (یعنی به روز رسانی نشده است)، فعالسازی اپل ایدی روی iCloud را که مهمترین سرویس اپل می‌باشد در مطلب زیر آموزش داده‌ایم. برای دیگر سرویس‌های اپل همین مراحل را باید طی کنید.

1. وارد setting دستگاه اپل خود شوید. محل آیکون تنظیمات روی iPhone

2. در منوی نمایش داده شده وارد iCloud شوید. محل iCloud در تنظیمات آیفون

3. AppleID و Password خود را که به صورت پین در قسمت سوابق سیم‌پی دریافت کرده‌اید، مانند نمونه وارد کرده و روی Sign In تاچ نمایید. وارد کردن اپل ایدی و رمز عبور و Sign In

اکنون اپل ایدی شما روی سرویس iCloud فعال شده است. برای فعالسازی دیگر سرویس‌های اپل مانند iTunes، AppStore، iMessage و ... همین مراحل را در سرویس مورد نظر انجام دهید.

اگر نسخه iOS دستگاه اپل شما 10.3 به بالا بود، وارد setting شوید و سپس مراحل زیر را دنبال کنید:

1. بر روی Sign in to your iphone تاچ نمایید. ورود به iPhone

2. AppleID و Password خود را که به صورت پین در قسمت سوابق سیم‌پی دریافت کرده‌اید، مانند نمونه وارد کرده و روی Sign In تاچ نمایید. وارد كردن اپل ايدي در ايفون

3. اگر صحفه Apple ID Security ظاهر شد، Continue را نزنید! زیرا وارد پروسه احراز هویت دو مرحله‌ای از طریق شماره تلفن خواهید شد و به دلیل اینکه ایران جزء کشورهای موجود در لیست اپل نیست، شماره موبایل شما در این فرآیند دارای اعتبار نخواهد بود. در پایین صفحه بر روی گزینه Other Options تاچ نمایید و سپس در صفحه‌ای که ظاهر می‌شود گزینه Don't Upgrade را انتخاب نمایید. به دلیل احراز هویت دو مرحله‌ای از طریق شماره تلفن، امنیت اپل ایدی به روز رسانی نشود

4. در مرحله بعد که Terms and Conditions است Agree را انتخاب کنید. موافقت با شرایط اپل

اکنون اپل ایدی شما برای تمام سرویس‌های اپل تنظیم شده است.امیدواریم این راهنمای فعالسازی گيفت كارت اپل روی دستگاه‌های apple برای شما مفید بوده باشد.لطفاً نظرات و پیشنهادات خود را در جهت بهبود خدمت رسانی، از طریق پشتیبانی سیم‌پی با ما درمیان بگذارید.

×
پیش فاکتور خرید

در صورت داشتن کد تخفیف آن را در این قسمت ثبت کنید سپس دکمه اعمال کد را کلیک کنید

اعمال کد

    لطفا صبر کنید

    در حال دریافت اطلاعات ...