هدف
زمان باقی مانده
مبلغ حمایت
حامیان از لینک شما
مبلغ کمک شده از لینک شما

همت کنیم برای ارزاق نیازمندان در ماه رمضان

در آستانه میهمانی خدا و ماه مبارک رمضان هستیم و امید است بتوانیم در این ماه دل بعضی از بندگان خوب و نازنین خدا را شاد کنیم. افراد بسياری هستند كه نه از روی تن پروری و تن به كار ندادن بلكه به معنای واقعی كلمه محروم و مستمند هستند و توان تامین معاش خانواده خود را ندارند.

اگر لطف خدا شامل حالمان باشد می‌خواهیم در آستانه ماه مبارک رمضان برای این خانواده‌های نیازمند، بسته‌های ارزاق تهیه و در بین آنها توزیع کنیم. بدین منظور دست در دست خیریه همت جوانان که سابقه‌ای چندین ساله در انجام امور خیری چون تامین هزینه‌های درمانی بیماران، تامین مسکن خانواده‌های آسیب دیده، تهیه جهیزیه و ... دارد، نهادیم تا با همت آنان و یاری شما عزیزان بتوانیم هزینه لازم برای تهیه بسته‌های ارزاق نیازمندان را تهیه و در این ماه مبارک به دست آنان برسانیم.

از همه‌ی شما همراهان عزیز و مهربان سیم پی که مایل به مشارکت در این اقدام الهی و زدودن غبار فقر از چهره نیازمندان بزرگوار هستید، تقاضا داریم علاوه بر حمایت از این کمپین، این پیام را با استفاده از گزینه معرفی به دوستان در پایین صفحه، به اطلاع آشنایان و دوستان خود رسانده و ما را در این مهم یاری نمایید.

توجه داشته باشید این فراخوان از امروز، 97/02/02 به مدت 20 روز برقرار است. طی این مدت شما می توانید با فشردن گزینه حمایت می‌کنم کمک های خود را از طریق وب سایت ما، سیم پی، به حساب خیریه همت واریز کنید.در صورت عبور کمک‌های اهدایی از سقف مورد نیاز، خیریه همت این مبلغ را به موارد خیر آتی خود اختصاص خواهد داد.

بیایید به یاری هم سفره آسمانی نیازمندان روزه دار را رنگین کنیم

برای حمایت از کمپین فرم را تکمیل نموده و کلید پرداخت را انتخاب نمایید.

مبلغ اهدایی وارد نشده است

نام وارد نشده است

نام خانوادگی وارد نشده است

شماره موبایل وارد نشده است

اگه افرادی را میشناسید که تمایل دارند در این کار خیر شرکت نمایند یا مایل به اطلاع رسانی به دوستانتان هستید، کافیست لینک زیر را برای آنها ارسال نمایید

لطفا صبر کنید

در حال دریافت اطلاعات ...