پزشکان


بیمه پزشکان

طبق تفاهم انجام شده بین بیمه دانا و بانک قرض الحسنه مهر؛ به تمام پزشکان، دندانپزشکان، داروسازان و پیراپزشکان تا سقف مبلغ ۸۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال وام بدون بهره و بدون کارمزد برای خرید بیمه نامه های شخص ثالث، بدنه، آتش سوزی و تکمیل درمان تعلق می گیرد که با این مبلغ می توانند، این بیمه نامه ها را با شرایط زیر از بیمه دانا خریداری نمایند.

  • بدون بهره

  • بدون کارمزد و ضامن

  • با اقساط ۱۲ ماهه

  • تنها با یک برگ چک تضمین

فرآیند خرید:

تکمیل فرم


کافی است از طریق کلید زیر فرم بازدید را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و شما را در مورد قیمت و شرایط خرید بیمه نامه راهنمایی کنند. در صورت تمایل به خرید، شما زمانی را برای بازدید خودرو مشخص میکنید.

بازدید از خودرو


کارشناس ما در ساعت تعیین شده در محل شما حاضر خواهد بود تا خودروی شما را بازدید نموده و طبق استاندارد بیمه از آن عکس تهیه کند. سپس فرم ها و مدارک لازم را جهت تکمیل به شما خواهد داد و شما پس از پر کردن و امضای این فرم ها آنرا به کارشانس ما تحویل می دهید.

تحویل چک و افتتاح حساب


مبلغ ۲۰ هزار تومان جهت افتتاح حساب و استعلام بانکی از طریق دستگاه کارت خوان به کارشانس پرداخت می نمایید. یک برگ چک به مبلغ بیمه نامه تهیه نموده و آنرا به کارشناس در مقابل دریافت رسید تحویل می دهید.

صدور بیمه نامه


کارشناسان ما در محل شرکت نسبت به صدور بیمه نامه اقدام می نمایند و آنرا برای شما ارسال خواهند نمود

شرایط پرداخت:

این بیمه نامه ها در ۱۲ قسط مساوی، بدون پیش پرداخت و با کارمزد صفر درصدی صادر می گردد .

هزینه ها:

هزینه استعلام از بانک: ۱۰،۰۰۰ تومان .

کارمزد اقساط: صفر درصد

هزینه افتتاح حساب: ۱۰،۰۰۰ تومان که در بانک قرض الحسنه مهر ایران به نام خود شما خواهد ماند و پس از اتمام پرداخت اقساط قابل برداشت است.

سوالات متداول:

سیم پی محصول شرکت تجارت الکترونیک آلتون (عضو گروه شرکت های آلتون) با شماره ثبت ۴۱۸۷۲۹ در اداره ثبت شرکت های تهران، فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ آغاز نموده و به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های حوزه فن آوری اطلاعات ایران شناخته می شود. همچنین سیم پی دارای نشان اعتماد الکترونیک (ای نماد) از وزارت صنعت، معدن تجارت می باشد.

چک باید بدون تاریخ به مبلغ دقیق اعلامی و در وجه بانک قرض الحسنه مهر ایران نوشته شود. نوشتن تاریخ یا هر چیز اضافه موجب ابطال چک شده و نمی توانید بیمه نامه را خریداری نمایید.

در صورتی که خرید قبل از ساعت ۴ عصر انجام شود (به شرطی که تعطیل نباشد) ، و مدارک در همان روز برای شرکت ارسال گردد، بیمه نامه در همان روز صادر می شود.

در صورتی که شما

1. چک برگشتی داشته باشید

2. یا قسط عقب افتاده بانکی داشته باشید

3. یا جزو بدهکاران بانکی باشید

4. یا مشخصات خود را اشتباه وارد کرده باشید

5. یا از نظر شغلی و درآمدی مورد تایید بانک نباشید.

چک برای شما به محل شما ارسال شده و تحویل شما می شود و مبلغ افتتاح حساب به شما عودت داده می شود، و در صورت تمایل می توانید خرید خود نقدی انجام دهید.

بیمه نامه ها صرفا از شرکت بیمه دانا صادر می شود.

خیر فعلا باید بیمه گذار (خریدار بیمه) و صاحب چک یک نفر باشد.

باز پرداخت اقساط به صورت واریز مبلغ ثابت ماهیانه به کارت صادر شده بانک قرض الحسنه مهر از طریق اپلیکیشن های پرداخت، دستگاه کارت خوان، دستگاه خود پرداز و... است و نیازی به مراجعه حضوری به بانک نیست.

چک ضمانت پس از پرداخت تمام اقساط آزاد شده و برای شما ارسال می گردد و یا در صورت تمایل در سال آینده می توانید از این چک برای خرید یا تمدید بیمه نامه استفاده کنید

×
پیش فاکتور خرید

در صورت داشتن کد تخفیف آن را در این قسمت ثبت کنید سپس دکمه اعمال کد را کلیک کنید

اعمال کد

    لطفا صبر کنید

    در حال دریافت اطلاعات ...