بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی


بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی

طبق تفاهم انجام شده با بانک رفاه، از این پس کلیه بازنشستگان محترم سازمان تامین اجتماعی می توانند انوع بیمه ها شامل شخص ثالث ، بدنه ، آتش سوزی، تکمیل درمان و ... را به صورت اقساطی برای خود و اطرافیان از طریق این سامانه خریداری کنند.

  • بدون بهره

  • بدون ضامن

  • با اقساط 12ماهه

  • با فیش حقوقی و وکالت نامه کسر از حقوق

فرآیند خرید:

ارسال مدارک


کافی است مدارک زیر را از طریق سایت برای ما ارسال نمایید

• تصویر صفحه اول دفترچه تامین اجتماعی فرد بازنشسته

• شماره حساب واریز حقوق فرد بازنشسته در بانک رفاه

تماس کارشناسان


سپس کارشناسان ما با شما تماس گرفته و شما را در فرآیند خرید راهنمایی می کنند

صدور بیمه نامه


پس از تکمیل مدارک شامل کارت ملی، کارت ماشین و بیمه نامه سال قبل خودرو، بیمه نامه شما صادر می گردد در هنگام دریافت بیمه نامه، باید فرم وکالت نامه کر از حقوق که از طرف پیک به شما داده می شود را امضا نموده و به همراه بیمه نامه قبلی به پیک تحویل دهید و بیمه نامه جدید خود را دریافت کنید

سوالات متداول:

سیم پی محصول شرکت تجارت الکترونیک آلتون )عضو گروه شرکت های آلتون( با شماره ثبت ۴۱۸۷۲۹ در اداره ثبت شرکت های تهران، فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ آغاز نموده و به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های حوزه فن آوری اطلاعات ایران شناخته می شود. همچنین سیم پی دارای نشان اعتماد الکترونیک )ای نماد( از وزارت صنعت، معدن تجارت می باشد. درضمن کارگزاری توسعه تدبیر بیمه (کارگزاری رسمی بیمه مرکزی با کد612) عضو گروه شرکت های آلتون ،فرآیند صدور بیمه نامه شما را تا انتها انجام داده و مسئولیت آن را برعهده دارد.

در صورتی که خرید قبل از ساعت ۲ بعد از ظهر انجام شود (به شرطی که تعطیل نباشد)، بیمه نامه در همان روز صادر شده و پس از هماهنگی برای شما ارسال می گردد.

بیمه نامه ها صرفا از شرکت های ایران، آسیا و دانا صادر می شود

باز پرداخت اقساط به صورت کسر از حقوق ماهیانه می باشد.

×
پیش فاکتور خرید

در صورت داشتن کد تخفیف آن را در این قسمت ثبت کنید سپس دکمه اعمال کد را کلیک کنید

اعمال کد

    لطفا صبر کنید

    در حال دریافت اطلاعات ...